Перегляди703
Коментарі0
ПерекладОригінал

Наші двійко дітей навчаються в римському дитсадочку й зараз там просто епідемія вітрянки! Як у групі сина, так і у групі донечки- майже всі дітки мали це вірусне захворювання. Оскільки, наш педіатр знаходиться надто далеко, а ми хотіли бути готовими допомогти нашим дітям, коли у них проявляться якісь симптоми вірусу-  я одразу написала нашому українському фармацевту в Італії. Доречі, раджу всім знайти її тут на сайті та підписатися- вона час від часу пише у блозі надзвичайно корисні публікації (Tetyana Dzyatkivska)! І засоби, які порадила придбати мені фармацевт- пізніше,  використовували усі матусі в дитсадку! Тому, якщо у вашої дитини є ризик підхопити вітряну віспу (італійською varicella)- можете одразу придбати ось ці три засоби:

Капельки, що допоможуть полегшити свербіння "Fenistil" (відносно дозування проконсультуйтеся з фармацевтом!)

У наших дітей температура не підіймалася вище 38,4, а найважчими були перші чотири дні. Як для вітрянки- це відносно нормальний перебіг й полегшити її симптоми ми могли в домашніх умовах. Щоб збити температуру- TACHIPIRINA

Все тіло дитини я повністю посипала м'ятним тальком (в Італії не змащують кожен прищик зеленкою, як в Україні)

Вітаміни, що на фото вище, придбав чоловік за власною ініціативою (замісь цукерок HARIBO) :) Це звісно жарт, нам такого не радили! Тому, давати вітаміни дитині чи ні під час захворювання- ваш вибір. Повідомити про те, що у дитини вітряна віспа педіатру можна по телефону (якщо ви впевненні, що це таки вона і не помічаєте чогось підозрілого чи будь-яких ускладнень). А от у садочок дитиу не пустять без довідки, що вона повністю здорова! Тому, ваш педіатр має оглянути малюка й написати довідку для навчального закладу про те, що дитина може знову приступити до відвідування занять!

 

 

 

 

Перегляди703
Коментарі0
Додати коментар
Ви повинні увійти для того, щоб додавати коментарі
0 коментарів
Немає коментарів. Ваш коментар буде першим!