Перегляди2708
Коментарі0
ПерекладОригінал

MELOVIN, або ж Костянтин Бочаров, народився 11 квітня 1997 року в Одесі в родині Микола та Валентини Бочарових. Ще з дитинства хлопець цікавився творчістю і завжди приймав участь в різних постановках та концертах, які й сам неодноразово організовував.


Костянтин пробував своїй сили у музичній школі, яку, як на диво, покинув, і відправився у театральну школу, яку успішно закінчив. Як зазначав MELOVIN, саме остання школа дала йому можливість цінувати кожну емоцію.

В 2015 році у 6 сезоні співочого шоу Х-фактор, (тодішній Костя Бочаров) пройшов до етапу прослуховування перед суддями і після виконання пісні "Без бою" гурту "Океан Ельзи" отримав путівку до тренувального табору.

Згодом співак з'явився в прямих ефірах шоу та навіть дійшов до суперфіналу, у якому за результатами глядацького голосування став переможцем 6 сезону "Х-фактор"!

Співак є досить вимогливим до себе і свого сценічного імені, тому часто просить ЗМІ і шанувальників називати його лише під псевдонімом MELOVIN і більше того, просить ставити наголос правильно – на перший склад.

MELOVIN називає своїх шанувальників  меловінаторами. Цікаво, що він їм навіть присвятив татуювання з надписом "Brave. Love. Freedom.", що перекладається як "Сміливість. Любов. Свобода".

До 15 січня 2018 року представники Євробачення в Україні приймали заявки на участь у Національному відборі Євробачення 2018. Цього року MELOVIN ризикнув (вже вдруге!) та подався на конкурс.

Співак отримав прихильність суддів й глядачів і за підсумками спільного голосування членів журі та телеглядачів, MELOVIN’а обрали представником України на 63-тьому пісенному конкурсі Євробачення-2018 у Португалії з піснею "Under The Ladder".

Сьогодні, 10 травня у Лісабоні, MELOVIN виступатиме під номером 18! Своєю піснею він закриватиме другий півфінал пісенного конкурсу. На момент проведення Євробачення в Лісабоні виконавцю виповниться 21 рік!

Також, є ще одна приємна новина:

Українська співачка, переможниця Євробачення-2004 Руслана виступить з живим шоу на головній площі Лісабона в день фіналу Євробачення-2018!

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10108523-ruslana-vistupit-na-yevrobachenni-2018.html

Перегляди2708
Коментарі0
Додати коментар
Ви повинні увійти для того, щоб додавати коментарі
0 коментарів
Немає коментарів. Ваш коментар буде першим!