Перегляди410
Коментарі0
ПерекладОригінал

Ось що команда Ukraїner розповідає про себе та свої цілі:

"Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишали свої землі, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися у родинних архівах і поступово затиралися у пам’яті.

Зазвичай наша держава опиняється у фокусі світових ЗМІ через політичні та економічні проблеми, війну чи природні катаклізми. Та невелика кількість іноземців, що сюди приїздить, описує Україну зовсім не так, як це роблять наші ЗМІ. Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною і кольоровою. Але якою бачать свою країну самі українці? Чому, повертаючись із закордону, в першу чергу вони звертають увагу на сірість, негатив, неввічливість та грубість великих міст. Можливо тому, що медійно Україна для самих українців має недобрий вигляд?

Внутрішній туризм в Україні розвинений слабо, розгалуженість транспортної системи теж недосконала. Доволі багато українців взагалі ніколи не покидали межі своєї області. Ті ж із нас, хто багато подорожує Україною, можуть помітити, як мало ми знаємо про сусідні регіони і про свою країну в цілому.

Для того, аби це змінити, ми започатковуємо Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є.

Перша тривала експедиція почалася у липні 2016-го року і триватиме до кінця 2018-го, охопить усі 16 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ви можете долучитися до нашої подорожі — відкрити нам свою унікальну місцевість та познайомити з дивовижними людьми."

До вашої уваги одне із останніх відзнятих відео командою Ukraїner, в якому ви почуєте про українські кругляки, карпатську ялинку і яке відношення до неї має Страдіварі, іспанську смереку та чому шматок деревини у Італії вартує 15-20 євро. 

Ми маємо ще багато дізнатися про свою країну та її людей!

Де можна слідкувати за проектом Ukraїner:

На YouTube: https://goo.gl/8Rxcwd

Facebook: https://www.facebook.com/ukrainer.net/

Telegram: https://t.me/ukrainer_net

Instagram: https://www.instagram.com/ukrainer_net/

Twitter: https://twitter.com/ukrainer

Більше матеріалів на сайті: http://ukrainer.net/

Перегляди410
Коментарі0
Додати коментар
Ви повинні увійти для того, щоб додавати коментарі
0 коментарів
Немає коментарів. Ваш коментар буде першим!