Перегляди354
Коментарі0
ПерекладОригінал

В Італії, при заповненні податкової декларації, можна отримати певні податкові пільги. Під це підпадають також і навчання в італійських вузах.

Таким чином, на витрати на навчання в державному університеті (університетські збори, пов'язані з реєстрацією на іспити, факультетські курси та ін) передбачена податкова знижка в розмірі 19%. Ліміт на витрати відсутній.

В доповнення до реєстраційних зборів держава відшкодовує платнику податків такі витрати:

  • Збори за здачу іспитів та захист диплому;
  • Збори за участь у вступних випробуваннях;
  • Вартість практики при університетах;
  • Збори за навчання по програмах магістрів чи аспірантів.

Орендна плата відшкодовується в разі, якщо університет знаходиться щонайменше в 100 м від місця прописки студента та якщо за місцем прописки і в сусідніх муніципалітетах немає ВНЗ, який проводить навчання за обраним студентом напрямком. Максимальна сума знижки - 2633 євро в рік.

Все вищесказане також стосується державних консерваторій та музичних інститутів, однак, не відноситься до приватних музичних вищих шкіл.

Що стосується приватних вузів, розмір податкових відрахувань щорічно встановлюється Міністерством освіти, яке визначає максимальні суми пільг окремо для кожного основного напрямку навчання по регіонах. У 2017 році декрет Міністерства освіти, що визначає розмір пільг, ще не видано.

Отримати знижки можна і навчаючись у ВНЗ віддалено, однак, в цьому випадку, онлайн-університет повинен бути визнаний спеціальною постановою міністерства освіти Італії.

Серед витрат, які не відшкодовується по податковій декларації - це витрати на придбання підручників, музичних інструментів, канцелярське приладдя.

 

UDiaspora - єдиний сайт, що об'єднує усіх українців в Італії. Знайди друзів поблизу, оголошення діаспори, цікаві місця, послуги та багато іншого. Щоб приєднатися - натискайте посилання.

Перегляди354
Коментарі0
Додати коментар
Ви повинні увійти для того, щоб додавати коментарі
0 коментарів
Немає коментарів. Ваш коментар буде першим!