Перегляди2801
Коментарі0
ПерекладОригінал

Впізнаєте ці кактуси? Їх можна побачити по усій Італії: біля моря, на узбіччях, вони виконують функцію загорожі навколо будинків і навіть садяться, як колюча окраса садів! А ще ці кактуси плодоносять у серпні-вересні ї іхні плоди- їстивні. Жовто-оранжеві фрукти мають продовгувасту форму, розміром 5-7см, й вкриті безлічюю тонесеньких голочок, які при подадані на шкіру починають страшенно колотися, а вибрати їх- ціла морока! Тому, при зборі врожаю краще вибрати безвітряну погоду, вдягнути одяг на довгий рукав і обов'язково запастися цупкими рукавицями!

Та морока зі збором плодів то нічого, порівняно з тим, який клад з вітамінами та мінералами потрапить до вашого організму!

Ці фрукти особливо багаті вітаміном С та мінералами, включаючи калій та магній. Вони також містять багато білків, які допомагають кишківнику шляхом протидії проблемам запору. Ті, хто регулярно споживає ці фрукти в сезон, за короткий помічають явне поліпшення їх кишкових функцій.

Fichi d'India часто рекомендуються як закуска для тих, хто на дієті, і хочуть втратити зайві кілограми, адже декілька спожитих плодів дають абсолютне відчуття ситості.

Але переваги харчування колючих "груш" не закінчуються лише на перелічених вище фактах: ці фрукти зменшують ризик виникнення каменів у нирках, а в деяких випадках навіть сприяють ліквідації вже присутніх! Вони багаті антиоксидантами, речовинами, корисними для нашого організму, для боротьби з вільними радикалами та клітинного старіння!

З плодів Fichi d'India виготовляють різні екстракти, що в подальшому використовуються у косметології, з ними готують випічку (наприклад кростату!), їх запікають, з них роблять варення і навіть додають при виготовленні джелато! 

Тому, майте це на увазі і не забувайте дбати про себе!

 

Перегляди2801
Коментарі0
Додати коментар
Ви повинні увійти для того, щоб додавати коментарі
0 коментарів
Немає коментарів. Ваш коментар буде першим!