Вітаємо на UDiaspora.com

    UDiaspora - це єдина соціальна мережа, що об’єднує усіх емігрантів та туристів для обміну інформацією та послугами.  Призначена забезпечити ефективну  взаємодію земляків в іншій країні. Зібравши всю інформацію на одному ресурсі, зводиться до мінімуму використання часу на її пошук!

    Діаспора українців в Італії, є однією із найчисельніших. Регулярні зустрічі, групи у соцмережах, безліч форумів та інформативних сайтів, свідчать про гостру необхідність спілкування українців! Саме це стало основою для створення нової платформи, яка б максимально відповідала повсякденним потребам української діаспори: об’єднала, зблизила, допомогла…

 

Переваги UDiaspora

  1. Зручний пошук співвітчизників.  Функція «Свій серед своїх» завжди інформуватиме вас про українців, які є у вашому регіоні, а також допоможе іншим користувачам знайти вас! Сприятиме пошуку нових друзів, спеціалістів, взаємовигідних послуг в будь-якому куточку Італії.
  2. Швидкий обмін інформацією. Напишіть на сайті про ваш позитивний досвід у вирішенні повсякденних завдань та знаходьте відповіді на власні запитання. Обмінюйтеся цікавими новинами, корисними оголошеннями, сповіщайте всіх про заплановані події. Cайт є незамінним довідником для туристів з України, де вони знайдуть інформацію для подорожей чи відпочинку рідною мовою. На порталі реалізований швидкий пошук та сортування інформації для того, аби знайти корисний матеріал, не гаючи часу.
  3. Обмін послугами. Бажаєте користуватись послугами своїх земляків? Або ж хочете, щоб про ваші пропозиції дізналася якомога більша кількість людей? Це стало просто з UDiaspora! Вказуйте свою діяльність, публікуйте оголошення та переглядайте пропозиції від інших.
  4. Пошук корисних місць. Опція «Місця», створена саме для того, аби зібрати всі дані про цікаві місцини навколо вас. Діліться та знаходьте інформацію про те, де зустрічаються українці, розміщуються ресторани, готелі, церкви, освітні заклади, театри, юридичні установи, місця відпочинку, що мають відношення до української діаспори чи ті, які б ви могли рекомендувати іншим!
  5. Взаємодія емігрантів та туристів. Якщо ви живете в Італії багато років і знаєте про її цікавинки чи небезпеки – розкажіть це тим, хто приїжджають сюди, як туристи! Збираючись у поїздку до Італії, знайдіть людей, оголошення, місця та багато цікавого в містах, які плануєте відвідати.
  6. Створення «свого світу» власними руками. UDiaspora твориться руками кожного із нас! Нашими висловленими думками, порадами, взаємодією! Сайт належить нам, українцям! Тут – наше обличчя, наші зацікавлення, наше життя! Давайте зробимо все, аби більше дізнатися один про одного, допоможемо комусь, візьмемо щось корисне для себе! Сила в єдності, тож давайте об’єднаємося в цій великій і славній родині UDiaspora!

 


Сповістіть адміністрацію про помилки на сайті або висловіть нам свої враження чи побажання.
Технічну реалізацію та підтримку проекту виконує web-студія FoxyCodes